HAKKIMIZDA

Kurucuları, klinik araştırma sektöründeki tecrübesiyle güvenilir ve sorumluluk sahibi bir SAK alternatifi sunmak üzere Ekim 2006’da CRM Tıbbi İlaç Araştırma Organizasyon Eğitim Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.’yi faaliyete geçirmişlerdir.

CRM kendini mükemmelliğe adamış, 20 yıla yakın tecrübesiyle ulusal ve uluslararası biyomedikal ve farmasötik firmalara yüksek kaliteli klinik ve epidemiyolojik araştırma yönetimi hizmetleri sağlamayı hedeflemiştir.

Kısa bir süre içinde CRM hak ettiği gibi Türkiye'nin önde gelen ve tercih edilen Sözleşmeli Araştırma Kuruluşlarından olmuştur. Bugün CRM stratejik ortakları ile birlikte profesyonel, kaliteli, güvenilir ve sorumluluk sahibi bir SAK olarak hizmetlerine devam etmektedir.


CRM-CRO

Sözleşmeli Araştırma Kuruluşu
Merkezi Ankara'da olan CRM, Ekim 2006'da bir Sözleşmeli Araştırma Kuruluşu (SAK) olarak kurulmuştur. Klinik araştırma sektöründe 15 yıldan daha fazla tecrübesiyle kurucuları güvenilir ve sorumluluk sahibi bir SAK alternatifi sunmak üzere CRM'yi faaliyete geçirmişlerdir.

Contract Research Organization
Headquartered in Ankara, CRM was established in October 2006 as a Contract Research Organization (CRO). With more than 15 years of experience in the clinical research industry, its founders launched CRM to offer a reliable and responsible alternative to CRO.

İLETİŞİM / CONTACT

  • +90 312 479 23 61 (Pbx)
  • +90 312 479 23 64
  • info@crm-cro.com
  • Naci Çakır Mahallesi 759.Cadde
    11/11 06450 Dikmen Çankaya - Ankara / TURKEY