İNSAN KAYNAKLARI

KİMLİK BİLGİLERİNİZKİŞİSEL BİLGİLERİNİZİLETİŞİM BİLGİLERİNİZEĞİTİM DURUMUNUZYABANCI DİL BİLGİNİZİŞ DENEYİMİNİZ (Lütfen son çalıştığınız kurumdan başlayarak son üç görev aldığınız kurumu yazınız)REFERANSLARINIZDİĞER BİLGİLER

Bu iş başvuru formunda bulunan sorulara verdiğim cevapların tam ve doğru olduğunu, bu bilgilerde yanlış ve/veya eksik bir beyanımla işe alınmış bulunduğumun anlaşılması halinde herhangi bir ihbar ve tazminata gerek olmaksızın işime son verileceğini ve bundan dolayı herhangi bir takip, talep ve iddiada bulunmayacağımı ve eksik ve/veya yanlış beyanımla işe alınmamdan dolayı şirketin uğrayabileceği her türlü zarar ve ziyanı tazmin edeceğimi kabul ve beyan ederim.


CRM-CRO

Sözleşmeli Araştırma Kuruluşu
Merkezi Ankara'da olan CRM, Ekim 2006'da bir Sözleşmeli Araştırma Kuruluşu (SAK) olarak kurulmuştur. Klinik araştırma sektöründe 15 yıldan daha fazla tecrübesiyle kurucuları güvenilir ve sorumluluk sahibi bir SAK alternatifi sunmak üzere CRM'yi faaliyete geçirmişlerdir.

Contract Research Organization
Headquartered in Ankara, CRM was established in October 2006 as a Contract Research Organization (CRO). With more than 15 years of experience in the clinical research industry, its founders launched CRM to offer a reliable and responsible alternative to CRO.

İLETİŞİM / CONTACT

  • +90 312 479 23 61 (Pbx)
  • +90 312 479 23 64
  • info@crm-cro.com
  • Naci Çakır Mahallesi 759.Cadde
    11/11 06450 Dikmen Çankaya - Ankara / TURKEY